HOME

 

POBEDNICI 8.DANA

ŠABAC 2009

01 02 03 04 05 06 07

PROPOZICIJE 2009 (PDF 27 KB)

08 dan - 19.09

.

03

 

Devetogodišnji Glavalcour konačno do pobede u Srbiji. U trci dana "Grad Šabac" u izuzetno neizvesnoj završnici, Glavalcour je uspeo da u poslednjih 20 metara "uhvati" Carinu Nebulu koja je vodila od starta. Prošlogodišnji pobednik ove trke, Danebury Hill nije mogao bolje od trećeg mesta.

 

 

 

Veći deo trke Wicklaws Call je u stopu pratio vodeču omicu, ali na ulasku u poslednju krivinu više nije bio u poziciji za napad. Taj momenat je iskoristila Ela Mala za napad što je dalo nade domaćinima. Ipak u pravcu Carina Nebula ponovo izbija na čelo i činilo se da se tu otvara prostor za Danebury Hill-a. Tada iznutra "dodaje" Glavalcour i na kraju slavi u vremenu 2:05.8. Veliki uspeh štale iz Vrela.

1      "Pani" K–IV 2g. 1350m

1. MILI VANILI                               56,5    Vujković T.          1:26,9   
(Wind of Chance-Meregzsak) Br.Paunović                                Makević M.

2. MALA MUNJA                            56      Perović Đ.             
3. PLIVA                                     56      Ilić Ž.            
4. NOVA NADA                             56,5    Krstić G.     
5. TANANI                                  58      Filipović D.
6. VISA DJERE                              56,5    Moskov I.       
7. SHA TIN                                  57      Šašić A.  
  Sigurno:4-4-5

2      "Novitas“ H-II 3+g. 1600m

1. ELZA                                     53      Perović Đ.          1:40,3     
(Dixie Jamboree-Ella Bella) B.Šendeković                              Šendeković B.

2. MOON DRAGON                         56,5    Filipović D.                
3. MEANINGFUL(GB)                       61      Trbojević S.       
4. FAST                                     54      Jovanović M.      
5. GULIVER                                 61      Šašić A.  
6. VERTEKS                                58      Krstić G.  
7. MEDENI                                  53,5    Jovanović S.  
8. SHONI SHANTINO                       55,5    Ilić Ž.  
9. KVIK                                      56,5    Sakić R.   
10.PALMA HAN                              56      Vujković T.  
  Borba:1/2-njuška-2 1/2

3      "Turistička organizacija grada Šapca" K-I 2g. 1600m

1. DR GILE                                  57      Perović Đ.          1:40,8     
(Dr Fong-Alrisha ) Erg."Surčin"                                Pajić D.

2. KIP FRST                                57      Vujković T.               
3. SONJA SANTINO                        56      Filipović D.                
4. IMPRESIVE LADY                        55,5    Ilić Ž.                 
5. EKVADOR                                57      Šašić A.            
6. INGRID SANTINO                        55      Jovanović M.       
  Borba:1/2-2-1

4      Trka Grada Šapca (Gr-1)  3+g.                                                                                 2000m

1. GLAVALCOUR                           62      Vujković T.          2:05,8      1
(Glaieul-Lady de Valcour) Biljana Mitrović                             Vujković T.

2. CARINA NEBULA                        56      Filipović D.                       2
3. DANEBURY HILL(GB)                    62      Perović Đ.                       3
4. EMIL                                      62      Trbojević S.                      4
5. ELA MALA                                60      Šašić A.                          5
6. WICKLOWS CALL                        57,5    Ilić Ž.                             6
7. NAPOLEON BONAPARTA               62      Jovanović S.                     7
8. CHELENGER                             62      Glogovac S.                      8
9. MR WINNER                             57,5    Krstić G.                          9
10.IDALGO                                   57,5    Jovanović M.                   10
  Borba:vrat-1-1/2

07 dan - 30.08

01 Utešna trka-Kat IV 1100m Za grla od 2 god. Bez pobede I plasmana ter. 58 kg

1. Scare Face / Trbojević S.
2. Mala Munja / Sakić R.
3. Karijer / Ilić Ž.
4. Borba / Jovanović S.

vreme: 1.09.0
borba: 1 - 0.5 - 4

02 Handikap III Za sva grla od 3 god I st 1350m

1. Guliver / Šašić A.
2. Medeni / Ilić Ž.
3. Verteks / Trbojević S.
4. Mr Winner / Milojević Mi.

vreme: 1.37.0
borba: 1 - 1 - 1

03 Memorijal Miomire Minje Knezevic Za grla od 2 godine ter. 58 kg. Grup 2 1350m

1. Kordero Rezzar / Perović Đ.
2. Mr Mozzart / Ilić Ž.
3 Kid First / Vujković T.
4. Hexy Stripe / Jovanovič M.

vreme: 1:36.0
sigurno: 2 - 2- 6

"MEMORIJAL MINJE KNEŽEVIĆ": KORDERO (Đ.Perović) vs MR.MOZZART (Ž.Ilić)

04 Memorijal Kralja Aleksandra Grup 1 2400m Za sva grla od 3 god. I st. Ter.3g.55,5 4g.i st. 62kg

1. Ela Mala / Šašić A.
2. Glavalcour / Vujković T.
3. Napoloen Bonaparta / Jovanović S.
4. Rubinia / Trbojević S. mrtva trka
4. Kalokairi / Filipović D. mrtva trka

vreme: 2: 31-5
borba: 1 - 3 - 1/2 - mr. trka

"MEMORIJAL KRALJA ALEKSANDRA": ELA MALA(A.Šašić) vs GLAVALCOUR (T.Vujković)

06 dan - 26.07

"ŠABAČKI DERBI": IDALGO (M.Jovanović) vs PAHULJA (D.Filipović)

01 "Biroekonomik" H-IV za sva grla od 3 g. i st. sa podučija Šapca i Mačve 1350m.

1. Elza 59 dž. Ilić Ž.
(Dixie Jamboree - Ella Bella) št. "Šendeković", tr. Šendeković B.
2. Guliver 64 Moskov I.
3. Veka 57 Filipović D.
4. Medeni 60 Šašić A.
5. Samanta Jack 58.5 Trbojević S.
6. Taur 60.5 Milojević Mi.
vreme: 1:26.6
borba: glava - 2 - 1

02 "Memorijal Vladana Arsenovića" K-III za sva grla od 2 godine 1350m.

1. MIRSUL 56 Moskov I.
(Sulamani - Myrhh) Braca Ignjatović tr. Živanović D.
2. MILI VANILI 56 Jovanović S.
3. PLIVA 56 Jovanović M.
4. JULIJA FIORE 56 Perović Đ.
5. BORBA 56.5 Šašić A.
6. TANANI 55.5 Sakić R.
7. TEODORA PERON 57 Filipović D.
8. BELLINDA 58.5 Trbojević S.

nije startovala SANNY
vreme: 1.27.8
lako

03 "Šabačka Milja" K-I, za sva grla od 4g. i st. sa područija Šapce i Mačve 1600m

1. EMIL 56 Moskov I.
(Atollos - Enigmavariation) D.Živanović tr. D. Živanović
2. ELA MALA 54 Perović Đ.
3. NAPOLEON BONAPARTA 56 Ilić Ž.
4. MEANINGFUL 58 Šašić A.
5. VERTEKS 58 Trbojević S.

nije startovao TALIN
vreme: 1.38.2
borba: glava - 1 - 6

04 "ŠABAČKI DOBRAVAC DERBI" G-1, za sva grla od 3 god. 2400m.

1. IDALGO 58 Jovanović M.
(Septieme Ciel - Istar) Štala "Ći" Kovač Š.
2. PAHULJA 56 Filipović D.
3. WICKLOWS CALL 58 Ilić Ž.
4. LUNA MALA 56 Milojević Mi.
5. EMERALD FOOTPATH 56 Perović Đ.
6. AULA 56 Moskov I.
7. SAROJAN 58 Jovanović M.
8. PAKOSNA 56.5 Šašić A.
9. TREĆA SREĆA 58 Krstić G.
10. MR WINNER 58.5 Trbojević S.

nije startovao QUEBEC

vreme: 2.32.2
borba: 1 - 1 - 1

05 dan - 07.07

Video: Milan Đorđević

01 "Frikom" K-III za sva grla od 3 god i st. sa područija Šapca i Mačve, dužina staze 1200m.

1. TAUR 62 dž. Trbojević S.
(Atlantik - Tesa) vl. Bojana Bogavac, tr. Lukić Zoran
2. GULIVER 60 Dragojević V.
3. KATARINA SAVOJSKA 53.5 Perović Đ.
4. VEKA 60 Moskov I.
5. KVIK 58.5 Sakić R.
6. TALIN 62 Jovanović S.
7. SHIRLEY SUR 62 Šašić A.
8. DORA 55 Ilić Ž.
9. NIVELINO HILL 62 Vujković T.

nije startovala Jana

vreme: 1:14.8
borba: vrat - 2 - 1
premije: 70.000 (35000,17500,10500,7000)

02 "Memorijal Luke Lazarevića" za sva grla od 2 godine VIDEO

1. MR MOZZART 58 dž. Ilić Ž.
(Depth - Marija) vl. štala Tešić, tr. Miroslav Kolar
2. KID FIRST 58 Vujković T.
3. IMPRESSIVE LADY 56 Šašić A.
4. EKVADOR 58 Milojević Mi.
5. BELLINDA 56.5 Radojević P.
6. SHA TIN 56 Perović Đ.

nije startovala HEXY STRIPE

vreme: 1:14.0
sigurno: 4 - 3 - glava
Premije: 200.000 (100.000, 50.000, 30.000, 20.000)

03 "Ivanjdan" za sva grla od 3 godine sa područija Šapca i Mačve, 1800m. VIDEO

1. SAROJAN 58 Šašić A.
(Atollos - Srbijanka) vl. štala "Energy" tr. Đurđević D.
2. ELZA 55 Ilić Ž.
3. BIG BROTHER 59 Perović Đ.
4. MR WINNER 61 Trbojević S.
5. VALDA IN THE WIND 54 Jovanović S.

nije startovao TADIJA

vreme: 1:56.2
borba: 1/2 - 1 1/2 - 4
Premije: 80.000 din (40.000, 20.000, 12.000, 8.000)

04 "Memorijal Save Ćurkovića" G-III za sva grla od 4 godine i starija 2000m. VIDEO

1. BALLETIC 59 Perović Đ.
(Noverre - Femineme Touch) Erg."Surčin" Pajić D.
2. KALOKAIRI 56 Ilić Ž.
3. ELA MALA 56 Jovanović S.
4. QUEENADO 56 Vujković T.
5. VERTEKS 59 Trbojević S.
6. BIG GREEN 58 Šašić A.

nije startovao NIXON

vreme: 2:06.7
sigurno: 4.5 - 5 - 1/2
Premije:150 000 (75000,37500,22500,15000)

04 DAN - 13.06

1. trka "Arizona" K-III, za sva grla od 2 godine. 1100m

1. ESTEBAN dž. Glogovac S.
(Farqad - Emilija Viktorija) vlasnik Erg Ljubičevo, trener N.Dozet
2. KID FIRST Vujković T.
3. SONJA SANTINO Jovanović S.
4. IMPRESSIVE LADY Šašić A.
5. HEXI STRIPE Filipović D.
6. EKVADOR Ilić Ž.
7. SANNY Jovanović M.
8. BELLINDA Radojević P.

vreme: 1:07.4
sigurno: 4 - 1 - 1
premije:70.000 dinara (35000,17500,10500,7000)

2. trka "Zlatara Šarčević" K-III za sva grla od 3 godina sa područija Šapca i Mačve. 1800m

1. SHONI SHANTINO 59 Glogovac S.
(Depth-Šta Bi Bi) Št."Antilop" Vujić V.
2. PAKOSNA Ilić Ž.
3. FAST Krstić G.
4. ELZA Filipović D.
5. RED ROBERT Šašić A.
6. IVANKO Vujković T.

nije startovao ERIHTON

vreme: 1:52.0
sigurno: 5 - 1/2 - 1/2
premije:70.000 dinara (35000,17500,10500,7000)

3.trka "Produktiv" K-II, za sva grla od 4 god i st. 1800m

1. NIXON 57 Jovanović M.
(Atollos - Nixa) vl. Sveta Purić tr. Ivan Tanasković
2. PRICELESS SPEEDFIT Šašić A.
3. ELA MALA Filipović D.
4. QUEENADO Vujković T.

vreme: 1:50.7* drugo u istoriji šabačke staze
borba: 1 - 1/2 - 1/2
Premije: 80.000 (I-40.000; II-20.000; III-12.000; IV-8.000)

4. trka "Šabac Sprint" G-III za grla od 3 godine i starija 1000m

1. FICOMA (GB) 60 dž Glogovac S.
(Piccolo – Hemaca) vl.KK “Knjeginja Ljubica – Stojićević Z. tr. Dozet N.
2. WASSILO 62 Šašić A.
3. SYNGE STREET 62 Ilić Ž.
4. SHEZOOKY 60 Filipović D.
5. SHIRLEY SUR 62 Sakić R.
6. EUROSONG 55 Jovanović M.

vreme: nije mereno
sigurno: 2 - glava - 1
Premije:150 000 dinara(75 000,37 500,22 500,15 000)

03 DAN - 31.05

1.  Dvogodci                                                  Staza: 1000m
Za sva grla od 2g bez pobede. Grla sa pobedom nose 1kg više.

1     MR MOZZART                1     Ilić Ž.                    59,0 (1:03.0)
2     KID FIRST                      7     Vujković T.           58,0
3     TITUS SURUMUS         8     Glogovac S.         58,0
9     MILI VANILI                     2     Jovanović S.        56,0

2. Kategorija V                                             Staza: 1350m
(Kategorija V) Za sva grla od 4g i st. bez pobede

1     SAMANTA JACK            7     Jovanović S.        56,0 (1:28.7)
2     TALIN                              6     Šašić A.               62,0
3     BIG GREEN                   5     Sakić R.(3,5)       58,0
4     VEKA                               3     Ilić Ž.                    56,0

3. Kategorija IV                                            Staza: 1600m
(Kategorija IV) Za sva grla od 3g bez pobede u grup i listed trkama, i sa najviše jednom pobedom

1     PAKOSNA                          5     Šašić A.               57,0 (1:40.4)
2     SAROJAN                           2     Ilić Ž.                    58,0 - distanciran
3     MEDENI                              7     Perović Đ.           58,0
4     FAST                                   8     Vujković T.           58,0
Jahač Trbojević kažnjen sa dve nedelje zabrane jahanja zbog ometanja u cilju. Jahač Vujković kažnjen sa dve nedelje jahanja zbog opasnog jahanja pri startu.

4. Trial Stakes                                              Staza: 1600m
(Grup 2) Za sva grla od 3g

1     TREĆA SREĆA              2     Glogovac S.         58,0 (1:40.5)
2     QUEBEC                        5     Vujković T.           58,0
3     GORSKA VILA                6     Stanarević M.      56,0
4     WICKLOWS CALL         1     Ilić Ž.                    58,0

5. Kategorija II                                              Staza: 1600m
(Kategorija II) 4g i st.

1     VERTEKS                       3     Perović Đ.           59,0 (1:39.9)
2     NAPOLEON BONAPARTA  2                          Glogovac S.      61,0
3     EMIL                                1     Ilić Ž.                    60,0
4     MEANINGFUL(GB)        4     Krstić G.              59,0

Galopska u sulkama                               Staza: 1600m

1. PIRLO Vasić (1:51.0)
2. SUHOJ Živanović                                  
3. KIMMY RAIKONEN Kostadinović
4. FLAMINGO Burmazević

02 DAN - 09.05

1. trka         PICCOLO
(K III) Za sva grla od 2g. Teret: 58 kg                                                        Staza: 1000m

1. MR MOZZART                          58    Ilić Ž.               1:02,2    
(Depth-Marija) Št."Tešić"                                 Kolar M.
2.2. MILI VANILI                            56    Jovanović S.               
3. EKVADOR                               55,5  Milojević Mi.                  
4. SCARFACE                             56    Mešetović G.                
5. TESHKO MENI                         53    Sakić R.                     
6. WHITE WIND                          58    Jovanović M.                 
7. TANANI                                  58    Moskov I.                     
sigurno: 5-1 1/2-1

2. trka         ALF
(K IV Za grla  sa područja Šapca i Mačve) Za sva grla od 4g. i st. Teret:58kg          Staza: 1200m

1. VERTEKS                               58    Mešetović G.      1:11,1    
(Napon-Vika) V.Rašić                                   Lukić Z.
2. MEANINGFUL(GB)                    60    Krstić G.                     
3. VEKA                                     56    Ilić Ž.                          
4. TAUR                                     60,5  Trbojević S.            
5. SHILIMAR                              58    Jovanović M.                 
6. SAMANTA JACK                       53    Sakić R.                       
7. NIVELINO HILL                       55,5  Milojević Mi.                   
8. WEST BARON                         58    Moskov I.                     
sigurno: 5-2-2   

3. trka         Magazin Potkovica
(K III Utešna 3g. bez pobede) Za sva grla od 3g. bez pobede. Teret: 58 kg      Staza: 1350m

1. TADIJA                                  58    Moskov I.           1:27,3    
(Atollos-Truth of Beauty) I.Tadić                                    Živanović D.
2. SAROJAN                               58    Jovanović M.           
3. JANA                                     56    Ilić Ž.                         
4. KONIG                                   56    Mešetović G.               
5. ERIHTON                                54,5  Sakić R.                  
6. VALDA IN THE WIND                 56    Jovanović S.          
borba: glava - 3 - 2            Premije: 35000; 17500; 10500; 7000

4. trka         DŽOKEJ KLUB
(Grup 3) Za sva grla od 3g. Teret: 58 kg          Staza: 1350m

1. MR WINNER                           61    Trbojević S.       1:24,0    
(Johansson-Maja) V.Rašić                                   Lukić Z.
2. TREĆA SREĆA                        59    Moskov I.                  
3. SHONI SHANTINO                    59    Filipović D.        
4. PAKOSNA                               57    Ilić Ž.               
5. MEDENI                                 58    Mešetović G.        
6. LANA (BIH)                             54    Sakić R.               
7. RED ROBERT(GB)                    59    Glogovac S.          
borba: 1/2 - 2 1/2 - 1/2    

01.DAN - 19.04

4g. I st. Šabački okrug Staza: 1100m

1.VERTEKS 7 Perović Đ. 59.0
2.SHILIMAR 6 Vujković T. 57.0
3.TAUR 1 Filipović D. 59.0
4.VEKA 2 Ilić Ž. 56.0
5.DŽAKARTA 5 Sakić R.(3.5) 56.0
6.NAĐA LJUBIČEVSKA 4 Šašić A. 56.0
7.NIVELINO HILL 3 Jovanović M. 58.0

3g. Utešna trka Staza: 1200m

1.RED ROBERT 7 Šašić A. 56.0
2.FAST Perović Đ. 56.0
3.JANA 1 Ilić Ž. 56.0
4.KONIG 3 Filipović D. 56.0

3g. Staza: 1300m

1.TREĆA SREĆA 4 Vujković T. 59.0
2.SHONI SHANTINO 1 Filipović D. 59.0
3.PAKOSNA 5 Šašić A. 57.0
4.GORSKA VILA 2 Perović Đ. 57.0
5.IVANKO 3 Sakić R.(3.5) 56.0

4g. I st. Grup 3 Staza: 1350m (Grup 3)

1.FICOMA(GB) 6 Glogovac S. 59.0
2.EMIL 4 Ilić Ž. 59.0
3.GULIVER 2 Trbojević S. 59.0
4.AMANCHIO 1 Sakić R. 58.0