HOME

 

 

gbi

I u Vašoj Sportplus kladionici svakog dana na ponudi klađenja kompletan program galopskih trka u Velikoj Britaniji i Irskoj. STARTNE LISTE - REZULTATI - DOBITNE KVOTE

BRITISH AND IRISH RACING je zvanični distributer direktnog prenosa utrka konja na teritoriji Velike Britanije i Republike Irske. Ponuda od preko 1,800 trkačkih dana u godini garantira odličan izbor kako za ljubitelje galopa, tako i kladioničare. BGTURF je zvanični zastupnik GBI za teritoriju Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Makedonije i Slovenije.

PRAVO KLAĐENJE NA TRKE KONJA I U VAŠOJ KLADIONICI? 
INFO@BGTURF.COM

 

header

TRILER DANA: KID FRST & Tihomir Vujković vs ZAIN POINT & Cristian Gnesi
- ŠABAC 21.09.2013 -

 

2013

REZULTATI

01 . 02 . 03 . 04 . 05 . 06 . 07 . 08 . 09 . 10 . 11 . 12 . 13

13.DAN - 27.10

1      "RTV Šabac" (K-IV)      2g bez plasmana u Grup i Listed  trkama                          1200m

1. MERY ROSE                           56       Ilić Ž.              1:13,9    
(This Man-Monika G) Venera Vas-Žarko Dragičević        Kovač Š.
2. TALIR                                 58       Mešetović G.  1:15,2    
3. BATIDO DE COKO                 58       Krstić G.         1:15,2    
4. SENKA DRENOVAČKA      58       Vujković T.      1:16,5    
5. EMINA SONG                        54       Lazarević D.    1:17,2    
6. ŽITKO                                 59       Stanarević M.  1:18,3    
7. INDY LIGHT                          58       Sakić R.          1:21,4    
Lako: 6,5 – vrat – 6,5 – 3,5 – 5,5 – 15,5
Premije: 45000; 22500; 13500; 9000
Nisu startovali: ANDRIANO

13

 

2      "Sportski Savez Šabac" (K-I)      3g i st.                                                   1200m

1. SHE'S A MANEATER                60       Glogovac S.        1:10,9    
(Mr Dinos-Slayjay) A.Radovanović                      Tanasković I.
2. MONT EVEREST                    61       Krstić G.         1:11,1    
3. LIGHT OF PARIS                   58       Mešetović G.  1:12,0    
4. DON ORLIĆ                       59       Stanarević M.  1:12,1    
5. PARIZ                                 63       Šašić A.          1:13,1    
6. DIAMOND KHAN                   58       Vujković T.      1:13,2    
7. PRINC KRIVAJSKI                 55,5     Moskov I.           1:14,2    
8. LIBERTY ALEX                     61       Jovanović M.  1:15,7    
9. BLACK SMOOTH JAZZ           58       Sakić R.          1:16,3    
Sigurno:1,5-4,5 – 1 – 5 – 0,5 – 5 – 7,5 - 3
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000

13

 

3      "Oproštajni handikap" (H-III)         3g i st.                                                1600m

1. LADY BYRONESSA                 62       Filipović D.     1:38,2    
(Byron-Spinsky) Št."Mladenović"                     Mladenović V.
2. MAJOR DULE                       63,5     Sakić R.          1:39,0    
3. TARANTINA                         55       Gnesi C.            1:39,3    
4. MAESTRO                            56       Ilić Ž.              1:39,5    
5. FORTUNIĆ                         54       Mešetović G.  1:39,8    
6. GIA GLORY                          55,5     Moskov I.           1:40,6    
7. ARUSHORE                          57,5     Krstić G.         1:42,1    
Sigurno:4- 1,5 – 1 – 1,5 – 4 - 8
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000
Nisu startovali: SEVEN, FANTASTIC FILLING

13

 

4      "Memorijal Kostić Miroslava- Mićka" (Gr-3)         2g                                        1600m

1. AZARENKA                           58       Vujković T.      1:38,1    
(Glavalcour-Al Saffy) Dragoljub Đorđević              Vujković T.
2. MARKUZZIE                         58       Gnesi C.            1:38,4    
3. EZEL                                  58       Mešetović G.  1:38,4    
4. ORLEANKA OPET                  56       Krstić G.         1:39,3    
5. PORT SIDE                           58       Ilić Ž.              1:41,7    
Sigurno:2,5 -glava- 4,5 – 12
Premije: 100000; 50000; 30000; 20000

13

 

5      "Čivija Kup" (Listed)              3g i st.                                                          2200m

1. KID FRST                              62       Vujković T.      2:15,2    
(Wonderful-Keria) S.Vujković                             Vujković T.
2. ILE DE FRANCE                    62       Šašić A.          2:19,2    
3. IVO DŽIMA                           62       Mešetović G.  2:19,4    
4. MARTI MISTERIJA                 62       Gnesi C.            2:19,5    
5. GRACIAS A LA VIDA              56       Krstić G.         2:19,9    
6. TEROR                                62       Ilić Ž.              2:20,1    
7. ESPERANZA                        60       Jovanović S.   2:28,8    
Sigurno:3/4-3/4- 0,5 – 2 – 1,5 – 8,5
Premije: 75000; 37500; 22500; 15000

13

 

feedback surveys

 

 

12.DAN - 21.09

1      "Šabački vašar" (K-IV)       2g bez pobede                                                      1300m

1. ALIMPIJE                                59        Šašić A.             1:23,3     
(Baron Subotički-Alvina) I.Tadić                                     Makević M.
2. GABRIJELA SUR                      56        Mešetović G.        1:23,4     
3. MARNA                                55,5      Konkolj M.           1:25,8     
4. SENKA DRENOVAČKA               56        Gnesi C.             1:29,4     
5. ANDRIANO                            59        Vujković T.          1:35,2     
Borba:1-15-20-daleko
Premije: 45000; 22500; 13500; 9000
Nisu startovali: VELEBIT

12

 

2      "Agropapuk" (K-II)        3g. i st.                                                           1350m

1. VATRENA MACA                       59        Šašić A.             1:23,2     
(One Cool Cat-Georgia Venture) Št."Šendeković"                            Šendeković B.
2. LIGHT OF PARIS                      58        Mešetović G.        1:23,2     
3. LEPO OKO                             57        Šara R.              1:23,3     
4. PARIZ                                  59        Sakić R.             1:23,4     
5. LUNA MILETINA                      58        Ilić Ž.                1:23,7     
Borba:glava-vat-3/4-2
Premije: 55000; 27500; 16500; 11000

12

 

3      "Malogospoinska trka" (K-III)     2g                                                        1600m

1. EZEL                                     58        Mešetović G.        1:41,3     
(Danebury Hill-Emaanuella) B.Jovanović                                Dudić S.
2. FEDOR                                 60        Gnesi C.             1:41,7     
3. ORLEANKA OPET                     56        Krstić G.             1:41,8     
4. REBEKA LIRRY                       57        Filipović D.          1:41,9     
5. BATIDO DE COKO                    56        Ilić Ž.                1:43,7     
6. LETICIA ZAHAROVA                 56        Šara R.              1:48,7     
Sigurno:2-1-1-15-daleko
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000

12

 

4      "Trka Grada Šapca" (Gr-1)    3g i st.                                                                   2000m

1. ZAIN POINT                             62        Gnesi C.             2:03,3     
(Barathea-Niobe) Raif Omerović                              Mihajlovski A.
2. KID FRST                              62        Vujković T.          2:03,5     
3. GRACIAS A LA VIDA                 55,5      Mešetović G.        2:04,4     
4. PERIDOT                               57,5      Ilić Ž.                2:04,4     
5. TAHIR SESTI                          62        Filipović D.          2:04,7     
6. ESPERANZA                           60        Jovanović S.        2:04,8     
7. RASKOLJNIKOV                      59        Šašić A.             2:06,9     
8. MARTI MISTERIJA                    62        Glogovac S.         2:07,9     
9. TONI MONTANA                      57,5      Šara R.              2:08,2     
Borba:1-6-glava-1,5-0,5-10-5-1,5
Premije: 250000; 125000; 75000; 50000

12

 

survey service

 

5      "Trka Predsednika Čivijaške Republike" (H-II)    3g i st.                       1800m

1. POWER SWORD                        53,5      Gnesi C.             1:51,9     
(Bratimir Hun-Princeza Surčinska) Št."Princ"                                   Vujić V.
2. LADY BYRONESSA                   54,5      Jovanović S.        1:52,2     
3. PERSIAN CAT                         56        Krstić G.             1:52,3     
4. TEROR                                 56        Ilić Ž.                1:52,6     
5. STELLA CHE CAMMINI               57,5      Glogovac S.         1:53,1     
6. MAJOR DULE                         60,6      Sakić R.             1:55,4     
7.PRINC KRIVAJSKI                    55        Moskov I.            1:55,7     
8. REED BILLY                           56        Šara R.              1:57,8     
Sigurno:2-12-3-10-1,5-10
Premije: 55000; 27500; 16500; 11000

12

 

11.DAN - 25.08

1     "Memorijal Rada Mijailovića Leptira" (H-I)                           1200m

1.     STOYANA                      4  Gnesi C.         52 / 1:10,8
2.
     RUSIJA                         2  Perović Đ.       52
3.     LIGHT OF PARIS (IRE) 5  Varga Z.         52
4.     EDITA BELL                  3  Jovanović S.    52

11

 

2     "Memorijal Vojislava Jove Đurića" (K-I)                             1600m

1.     EZEL                            4  Perović Đ.         57 / 1:43,2
2.     KEENLY                        3  Gnesi C.           55
3.     THELMA THOMAS         5  Jovanović S.     55
4.
     BATIDO DE COKO         1  Ilić Ž.               57

11

 

3     "Šabački BMR Derby" (Gr-1)     3g                                                            2400m

1.     GRACIAS A LA VIDA        5  Mešetović G.            56 / 2:32,2
2.     KAMENA                          4  Gnesi C.                  56
3.
     REED BILLY                     6  Perović Đ.                58
4.     POWER SWORD                2  Šašić A.                   58

11

 

online survey

 

4     "Memorijal Mome Antonića" (K-I)                                         1800m

1.     PICCOLOWEDDINGPARTY (GB)    2  Perović Đ.      58 / 1:53,5
2.     TEROR                                          5  Ilić Ž.            59
3.     MARTI MISTERIJA                        3  Šašić A.        61
4.     DANCER                                        6  Krstić G.       59

11

 

5 Sulke                                                                                                    2000m

1.     EMIL                                                       2  Živanović D.
2.     ADANA                                                    3  Kostadinović S.
3.     TWIN ŽARULJA                                       1  Ličanin S.
4.     KASPER SRNIN                                       4  Ivanović D.-Bungur

11

 

 

10.DAN - 11.08

 

1. TUAREG                             62       Milojević Mi.    1:22,4  
(Farqad-Top Speed) Erg."Ljubičevo"                      Dozet N.
2. REED BILLY                      54,5    Perović Đ.       1:22,5  
3. LIGHT OF PARIS               59,5    Mešetović G.  1:22,6  
4. DANCER                            56       Filipović D.     1:23,3  
5. TARANTINA                       54,5    Gnesi C.         1:23,4  
6. TEROR                              62       Sakić R.          1:23,5  
7. TORENTE                          56       Ilić Ž.              1:24,7  
8. SIMONE DE VITESSE       55,5    Moskov I.       1:25,0  
9. MODENA ENERGIE           55       Konkolj M.      1:25,5  
Borba:0,5-1-5-vrat-vrat-10-2-3
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000

10

 

2      "Sarojan" (K-III)                                                                                      1800m
Za sva grla od 3 god. i st. bez pobede u 2013god. 3 god. 56,5 kg. 4 god. i st. 62 kg.
Plasirani u Grup i Listed nemaju pravo starta.

1. LOMISUR                            62       Mešetović G.  1:52,4  
(Black Sam Bellamy-Lacabra) I.Serdar                                 Kolar M.
2. LUNA MILETINA                60       Šašić A.          1:52,8  
3. VIGOR                               62       Ilić Ž.              1:53,0  
4. SEVEN                              54,5    Gnesi C.         1:53,5  
5. MUDDY GARRY                 57       Milojević Mi.    1:53,7  
6. MAESTRO                         56,5    Jovanović S.   1:53,9  
7. FORTUNIĆ                         56,5    Perović Đ.       1:54,4  
8. KAJA VUKOVA                  60       Ivanović D.-Bungur     
9. MILETINA KOŠTANA         59       Sakić R.                     
Sigurno: 2 - 1,5 - 2 - 1,5 - 1 - 3 - daleko - 10
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000

10

 

3      "Memorijal Minje Knežević" (Gr-3)                                                     1350m
Za sva grla od 2 god. Teret 58 kg.

1. FEDOR                               58       Mešetović G.  1:25,9  
(Danebury Hill-Fantastic Speed) Erg."Surčin"                           Sterđević A.
2. FAMILY'S                          58       Milojević Mi.    1:25,9  
3. HARRY CALLAHAN           58       Filipović D.     1:26,2  
4. THELMA THOMAS             56       Jovanović S.   1:27,9  
5. ARISTA THE CAT              56       Moskov I.       1:34,1  
Borba: kratka glava - 1,5 - 15 - daleko
Premije: 100000; 50000; 30000; 20000
Nisu startovali: REBEKA LIRRY

10

 

4      "Depth" (K-II)                                                                                          2000m
Za sva grla od 3 god. i st. 3 god. 56,5 4god. i st. god. 62 kg.

1. MARTI MISTERIJA              62       Perović Đ.       2:04,3  
(Swashbuckler-Machiventa) Št."Princ"                               Vujić V.
2. ESPERANZA                     62       Ilić Ž.              2:04,7  
3. PICCOLOWEDDINGPARTY  62       Milojević Mi.    2:05,5  
4. BRENER                            59,5    Gnesi C.         2:05,6  
5. GRACIAS A LA VIDA         56,5    Mešetović G.  2:06,4  
6. EDITA BELL                      55,5    Filipović D.     2:13,5  
Sigurno: 3 - 4 - 0,5 - 4 - daleko
Premije: 55000; 27500; 16500; 11000

10

 

5      Sulke                                                                                                                1800m

1. EMIL                                             Živanović D.               
(Atollos-Enigmavariation) D.Živanović                           Živanović D.
2. ADANA                                        Kostadinović              
3. TWIN ŽARULJA                           Ličanin S.                   
4. PIRLO                                         Trivković Ž                 
5. FLAMINGO                                  Burmazović Ž             
Premije: 30000; 15000; 10000; 5000
Nisu startovali: PASTIR

10

 



9.DAN - 21.07

1     "Super Sprint" (Gr-3)                                                                             1000m

1.     BIG BEN                                                  1  Šašić A.                                   58 / 0:58,0
(Seattle Sur-Barbarella) Almin Alić
2.     LUCKY GENERAL (IRE)                           4  Radkov D.                                  62
3.     PRINCESS`VIEW (GB)                             
2  Ilić Ž.                                         60
4.     GOKU                                                     
3  Milojević Mi.                              62

09

 

2     "Ela Mala" (H-II)                                                                                1350m

1.     BUTTERFLY ON TRACK                          5  Perović Đ.                                57,5 / 1:21,3
(Seattle Sur-Barbarella) Št."Mladenović"

2.     STELLA CHE CAMMINI (IRE)                  2  Varga Z.                                  54,5
3.     TEROR                                                    7  Ilić Ž.                                      55,5
4.     MAJOR DULE                                          3  Sakić R.                                60

09

 

3     "Dvogodački Kup" (Gr-3)                                                                           1350m

1.     MAŽ                                                        3  Milojević Mi.                          58 / 1:23,8
(Bahar Shumal-Machiventa) Erg."Ljubičevo"

2.     FEDOR                                                    2  Mešetović G.                               58
3.     PORT SIDE                                              1  Šašić A.                                      58
4.     REBEKA LIRRY                                       4  Filipović D.                                 56
5.
     LETICIA ZAHAROVA                              5  Perović Đ.                                   56

09

 

4     "Memorijal Kralja Aleksandra" (Gr-1)       3+g.                                          2400m

1.     TAHIR ŠESTI                                           6  Perović Đ.                                   62 / 2:28,0
(Depth-Tina II) Vesna Serdar

2.    SINGIDUNUM                                          1  Mešetović G.                            54,5
3
.     KID FRST                                                9  Vujković T.                                 62
4.     NOUVELLE ROCK (IRE)                          5  Dubravka E.                               62

09

 

survey tool

 

5     "Šabačka Milja" (Gr-3)                                                                           1600m

1.     ILE DE FRANCE                                      1  Perović Đ.                                   62 / 1:36,5
2.     KENTISH DREAM (GB)                            9  Sanna A.                                    62
3.     PICCOLOWEDDINGPARTY (GB)                7  Mešetović G.                               62
4.     TADIJA                                                   5  Varga Z.                                     62

09

 

online polls

 

 

8.DAN - 20.07

1     "Memorijal Vladana Arsenovića" (K-III)                                       1000m
Sva grla od 2g bez pobede i plasmana.

1.     DIKTAT                                                   2  Šašić A.                                      58
2.     UNSTRUT (GER)                                      7  Jovanović S.                               56
3.
     ASTOR GIL                                              4  Sakić R.(2)                                 58
4.     KOCKAR                                                 5  Krstić G.                                     58
5.     SINBAD                                                   1  Vujković T.                                 58

08


2     "ID Marker" (K-IV)                                                                          1300m
3g i st. bez pobede u 2013g.

1.     EDITA BELL                                           4  Mešetović G.                               56
2.     FORTUNIĆ                                              8  Perović Đ.                                   58
3.     MODENA ENERGIE                                 1  Konkolj M.(3,5)                           56
4.     WOLKENLICHT (GER)                            5  Moskov I.                                   56
5.
     EL CLASSICO                                          9  Filipović D.                                 58

08


3     RTV "AS"                                                                                                    1350m

1.     SHE'S A MANEATER (IRE)                       8  Milojević Mi.(2)                           56
2.
     BLACK SMOOTH JAZZ (USA)                  4  Šašić A.                                      58
3.     LUNA MILETINA                                     7  Varga Z.                                     56
4.     VIGOR                                                     2  Ilić Ž.                                         58
5.     DANCER                                                  3  Krstić G.                                     58

4     "Ženska Milja" (Gr-3)                                                                             1600m
Ženska grla 3g i st. 3g.

1.     MAKSIMA                                               5  Perović Đ.                                   60
2.     VATRENA MACA (IRE)                             3  Šašić A.                                      60
3.     PERSIAN CAT                                          2  Varga Z.                                  53,5
4.     ESPERANZA (GER)                                  7  Ilić Ž.                                         60

5     "Omice i ždrepci" (Gr-3)                                                                         2000m
3g.

1.     BRENER (IRE)                                         5  Varga Z.                                     58
2.     TONI MONTANA                                      9  Perović Đ.                                   58
3.     BERLINGO                                              6  Gnesi C.                                     58
4.     GRACIAS A LA VIDA                                3  Mešetović G.                               56
5.     AMON JACK                                            7  Šašić A.                                      58

 

7.DAN - 06.07

1 "Sani Peugeot -Citroen"                               Staza: 1350m
(H-III) 3g i st.

1. TEROR                                 58,5     Ilić Ž.               1:21,8    
(Dashing Knight-Talula) V.Rašić                                   Lukić Z.
2. MILETINA KOŠTANA              52       Jovanović S.       1:22,2    
3. LIGHT OF PARIS                   60,5     Filipović D.         1:22,5    
4. TARANTINA                         54       Varga Z.            1:23,0    
5. KARAMELA                         51       Lazarević D.       1:23,3    
6. CHUCK NORIS                      58,5     Šašić A.            1:23,4    
Sigurno: 2,5 - 1 1/4 - 3 - 1/4 - 1 1/4 - vrat
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000
Nisu startovali: TEODORA PERON

2 "Sani Optik"                               Staza: 1600m
(K-I) 3g i st. ženska grla

1. VATRENA MACA                    60       Šašić A.            1:39,7    
(One Cool Cat-Georgia Venture) Št."Šendeković"                          Šendeković B.
2. ESPERANZA                        60       Jovanović S.       1:40,0    
3. RUSIJA                               54,5     Filipović D.         1:40,3    
4. LUNA MILETINA                    60       Ilić Ž.               1:40,9    
5. STELLA CHE CAMMINI           60       Varga Z.            1:42,6    
Sigurno: 2 - 1,5 - 3 - 8
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000
Nisu startovali: SEVEN

3 "Memorijal Luke Lazarevića"        Staza: 1200m
(Gr-3) Sva grla od 2g

1. ROMANTIC STORY                  56       Filipović D.         1:14,3    
(Honoured Guest-River Song yug) Št."Tešić"                                 Pajić D.
2. ASASSINA TRLIĆ                  56       Varga Z.            1:14,6    
3. TEMPEST                            56       Ilić Ž.               1:15,3    
4. REBEKA LIRRY                     58       Perović Đ.         1:16,9    
Sigurno: 2 -  3,5 - 10
Premije: 100000; 50000; 30000; 20000
Nisu startovali: SILVER

4 "Ivandan - Sani Group"                                   Staza: 2000m
(Listed) 4g i st.

1. DYLANA                               56       Varga Z.            2:05,6    
(Dylan Thomas-Jabali) Št."RS"                                    Žigić L.
2. SINGAPORE LUCK                 58       Perović Đ.         2:05,8    
3. MARTI MISTERIJA                 58       Sakić R.            2:05,9    
4. IVO DŽIMA                           58       Filipović D.         2:06,2    
5. DEAR DOCTOR                     58,5     Šašić A.            2:07,3    
Borba: 1 - 0,5 - 1,5 - 5,5
Premije: 75000; 37500; 22500; 15000
Nisu startovali: LOMISUR, NAUGHTY JACK

 

6.DAN - 15.06

1      "Markiza" (K-II)    Za sva grla od 2g.                                                                   1200m

1. LETICIA ZAHAROVA                56       Filipović D.         1:14,2    
(Just A Miner-Lili For Love) Br.Krajčinović                            Pajić D.
2. TELMA TOMAS                     56       Jovanović S.       1:14,4    
3. TEMPEST                            56       Ilić Ž.               1:15,2    
4. ARISTA THE CAT                  56       Moskov I.           1:17,6 
5. FEDERER                            57,5     Sakić R.            1:22,5    
0. SILVER                               57       Krstić G.            nije ušao u start-mašinu 
Sigurno: 1 - 4 - 12 - 24,5
Premije: 55000; 27500; 16500; 11000

06

 

2      "Alf" (K-IV)      3g i st.bez pobede u 2012 i 2013.                                               1350m

1. LIBERTY ALEX                       60       Sakić R.            1:20,6    
(Seattle Sur-Lili For Love) E.Alić                                      Jovanović M.
2. LUSIAN BOLT                       55       Filipović D.         1:22,1    
3. MILETINA KOŠTANA              60       Jovanović S.       1:22,9    
4. JESSIE JAMES                      60       Krstić G.            1:24,2    
5. MUDDY GARRY                     53       Konkolj M.          1:24,4    
Sigurno: 8 - 4 - 6,5 - 1
Premije: 45000; 22500; 13500; 9000
Nisu startovali: EMIL

06

 

3      "Medeja" (K-I) 4g i st.                                                                                        2000m

1. DEAR DOCTOR                      54,5     Konkolj M.          2:03,1     1
(Rakti-Descant) Venera Vas-Žarko Dragičević         Kovač Š.
2. ESPERANZA                        58       Jovanović S.       2:03,3     2
3. PICCOLOWEDDINGPARTY         60       Mešetović G.      2:03,6     3
4. SINGAPURE LUCK                 60       Šašić A.            2:04,8     4
5. TEROR                                60       Ilić Ž.               2:04,9     5
6. MONT EVEREST                    60       Filipović D.         2:05,6     6
7. LOMISUR                             60       Gnesi C.            2:09,9     7
sigurno: 1,5 - 1,5 - 6 - 0,5 - 3,5 - 21,5
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000

06

 

OVAKO STE GLASALI...

surveys & polls

 

4      "Memorijal Stefana Paunovića" (Listed) 3g.                                                    2000m

1. BERLINGO                            58       Havlik J.            2:05,9    
(Sabato-Blue Bell) "Winning Line"-N.Paunović               Tanasković I.
2. BRENER                              62       Mešetović G.      2:06,3    
3. PERSIAN CAT                       53       Konkolj M.          2:06,4    
4. POWER SWORD                    59       Krstić G.            2:06,9    
5. EDITA BELL                         56       Moskov I.           2:07,3    
6. CASPER                              58       Gnesi C.            2:07,6    
7. TORENTE                            59       Ilić Ž.               2:09,2    
8. REED BILLY                         59       Filipović D.         2:09,6   
sigurno: 3 - 0,5 - 2,5 - 2 - 8 - 2
Premije: 75000; 37500; 22500; 15000
Nisu startovali: SPECTAR


06

 

5      Sulke                                                                                                                1600m

1. IMAN SUR                                       Seizović D.                    
(Seattle sur-Ištar) D.Seizović                                Seizović D.
2. ADANA                                         Kostadinović S.              
3. LUDVIG VAN GILE                           Vasić Z.                        
4. KASPER SRNIN                               Ivanović D.-Bungur          
Premije: 30000; 15000; 10000; 5000
Nisu startovali: TADIJA

06

 

 

5.DAN - 02.06

1 "Bor Duvanište"                                          Staza: 1200m
(K-III) Sva grla od 2g

1. ROMANTIC STORY                  55       Filipović D.         1:15,3    
(Honoured Guest-River Song yug) Št."Tešić"                                 Pajić D.
2. ASASSINA TRLIĆ                  58       Šašić A.            1:16,1    
3. TELMA TOMAS                     54       Jovanović S.       1:16,3    
4. LETICIA ZAHAROVA              56,5     Milojević Mi.        1:16,5    
Sigurno:  4,5 - 0,5 - 1
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000
Nisu startovali: SILVER

05

 

2 "Bor Pilana"                                             Staza: 1350m
(H-I) 3g i st.

1. MAJOR DULE                         52       Jovanović S.       1:21,5    
(Wild Cougar-Mala Ma) Miloš Adamović                          Lukić Z.
2. LIBERTY ALEX                     53,5     Gnesi C.            1:21,9    
3. ERIKSON                             57       Sakić R.            1:22,0    
4. INDA                                  55       Filipović D.         1:22,8    
5. MARTI MISTERIJA                 56       Krstić G.            1:23,2    
6. DANCER                             52       Konkolj M.          1:23,8    
Sigurno: 2 - 0,5 - 4 - 2 - 3
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000
Grlo br.3 Dancer oslobođeno probnog galopa uz plaćanje takse 3% od prve nagrade u trci
Nisu startovali: VIGOR

05

 

3 "Memorijal Srećka Marića"                 Staza: 1700m
(Gr-3) 4g i st. domaći odgoj

1. IVO DŽIMA                             58       Filipović D.         1:44,6    
(Seattle Sur-Irrevocable) Št."Antilop"                                Dudić S.
2. KID FRST                            58       Vujković T.         1:44,8    
3. NAUGHTY JACK                   58       Mešetović G.      1:45,7    
4. ILE DE FRANCE                    58       Milojević Mi.        1:46,4    
5. TEROR                                58       Ilić Ž.               1:46,8    
Borba: 1 - 4,5 - 3,5 - 2
Premije: 100000; 50000; 30000; 20000
Nisu startovali: ASTANA

05

 

4 "Bor Majur"                                           Staza: 1800m
(K-II) 3g

1. RUSIJA                                 58       Filipović D.         1:54,7     1
(Honoured Guest-River Song yug) Št."Tešić"                                 Pajić D.
2. TORENTE                            59       Ilić Ž.               1:55,3     2
3. PERSIAN CAT                       56       Krstić G.            1:55,8     3
4. EDITA BELL                         56       Jovanović S.       1:55,9     4
5. DŽUSTINA                           56,5     Milojević Mi.        1:56,8     5
6. TARANTINA                         57,5     Šašić A.            1:57,4     6
7. SIMONE DE VITESSE              57       Gnesi C.            1:57,7     7
Sigurno: 3,5 - 2,5 - 0,5 - 4,5 - 3 - 1,5
Premije: 55000; 27500; 16500; 11000

05

 

Sulke                                                    Staza: 1600m

1. KASPER SRNIN                                   Ivanović D.-Bungur  1:51,2      1
(Middlenight-Keli) Srna i Vuk Ivanović                        Ivanović D.
2. TADIJA                                          Živanović D.         1:51,5      2
3. LUDVIG VAN GILE                              Simić Đ.             1:52,3      3
4. ADANA                                          Kostadinović S.      1:52,3      4
5. TWIN ŽARULJA                                 Ličanin S.            1:53,4      5
6. IMAN SUR                                       Seizović D.          1:55,0      6
Premije: 30000; 15000; 10000; 5000

05

 

4.DAN - 19.05

1     "Kim Klajsters" (K-IV)    3g i st. 3g -1kg od GH; 4g i st. +8kg od GH                1600m

1. TORENTE 55 Ilić Ž. / 1:40,2
(Count de Ios-Teri) V.Rašić Lukić Z.

2. MILETINA KOŠTANA 54,5 Jovanović M.
3. DŽUSTINA 56 Milojević Mi.
4. TARANTINA 57 Mešetović G.
5. MUDDY GARRY 58 Šašić A.
6. FORTUNIĆ 55 Filipović D.
0. JESSIE JAMES Krstić G. pao jahač
0. MAGIC LADY 0 56 Sakić R. odustao
sigurno: 1,5 - 1 - 0,5 - 3 - daleko
Premije: 45000; 22500; 13500; 9000
Nisu startovali: MODENA ENERGIE, ESTRELLA SONADOR, CHUCK NORIS

04

 

2     "Memorijal Save Ćurkovića" (H-I)     4g i st. -16kg od GH                     1700m

1. ESPERANZA 52 Jovanović S. 1:43,7
(Refuse to Bend-Esposita) A.Ristanić b.d. Lukić Z.

2. KID FRST 58,5 Vujković T.
3. MARTI MISTERIJA 55,5 Krstić G.
4. MAKSIMA 56 Mešetović G.
5. VIGOR 56 Sakić R.
6. TEROR 55 Ilić Ž.
7. NAUGHTY JACK 57,5 Filipović D.
Borba: 1 - 2 - 2,5 - 1 - 0,5 - 4
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000
Nisu startovali: ASTANA

04

 

3     "Šabački Trial Stakes" (Gr-3)       3g                                                         1600m

1. LEPO OKO 58 Filipović D. 1:38,2
(Danebury Hill-Lady Zabeen) Ergela "Šabac" Pajić D.

2. REED BILLY 58 Ilić Ž.
3. RUSIJA 56 Mešetović G.
4. SPECTAR 58 Šašić A.
5. SAMANTHA JONES 56 Gnesi C.
6. EDITA BELL 56 Jovanović S.
7. CLARA BAS 58 Vujković T.
sigurno: 3 - vrat - 1/2 - 6 - 4 - 1
Premije: 100000; 50000; 30000; 20000
Nisu startovali: SIGNORA SEGAT

04

 

4     "Bookish" (Gr-3)       3g i st.                                                                               1200m

1. COOL MARBLE 61 Mešetović G. 1:09,7
(Oasis Dream-Nini Princesse) Marko Josipović Dozet N.

2. VATRENA MACA 62 Šašić A.
3. LADY BYRONESSA 62 Filipović D.
4. MAJOR DULE 62 Ilić Ž.
5. PARIZ 63 Sakić R.
6. CHAMAI 54 Gnesi C.
sigurno: 4 - 1,5 - 4 - 3 - 1,5
Premije: 100000; 50000; 30000; 20000

04

 

5     Sulke                                                                                                            1500m

1. EMIL Živanović D.
(Atollos-Enigmavariation) D.Živanović Živanović D.

2. KASPER SRNIN Ivanović D.-Bungur
3. LUDVIG VAN GILE Vasić Z.
4. TWIN ŽARULJA Ličanin S.
5. ADANA Kostadinović
6. DILBER Burmazović Ž
7. IMAN SUR Seizović D.
Premije: 30000; 15000; 10000; 5000

04

 

3.DAN - 05.05

1     "Delta Generali osiguranje-Dobrovoljni penzioni fond"                       1000m

1. ASASSINA TRLIĆ               56       Filipović D.     1:01,7  
(Wild Cougar-Aprilia) Št."Trlić"                                Zarić D.
2. LETICIA ZAHAROVA         57       Milojević Mi.    1:01,7  
3. GABRIJELA SUR               57,5    Šašić A.          1:01,7  
4. VARŠAVA                         56       Ilić Ž.              1:03,0  
5. ASTOR GIL                       58       Jovanović S.   1:04,1  
6. TEMPEST                         57       Sakić R.          1:04,8  
7. ARISTO THE CAT              56       Moskov I.       1:05,8  
Borba: kratka glava - kratka glava – 6,5 – 6 – 3,5 - 5
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000

2013

 

2     "Džokej Klub" (Listed)                                                                        1350m

1. LEPO OKO                         60       Filipović D.     1:22,3  
(Danebury Hill-Lady Zabeen) Ergela "Šabac"                      Pajić D.
2. LUSIAN BOLT                   57       Milojević Mi.    1:22,5  
3. REED BILLY                      59       Ilić Ž.              1:22,9  
4. MODENA ENERGIE           53,5    Konkolj M.      1:24,5  
5. DON ORLIĆ                       57       Sakić R.          1:25,2  
6. PERSIAN CAT                   54,5    Mešetović G.  1:31,6  
Sigurno: 1 – 2 – 8 – 3,5 - 12
Premije: 75000; 37500; 22500; 15000

2013

 

3     "Delta Generali osiguranje-Dom zdravlja Jedro" (H-III)       1600m

1. SAMANTHA JONES            55       Gnesi C.         1:39,3  
(Gilgameš-Sahaadi) Erg."Surčin"                           Sterđević A.
2. MILETINA KOŠTANA         52       Jovanović S.   1:39,8  
3. MALA MUNJA                    60,5    Sakić R.          1:40,1  
4. CHUCK NORIS                   54,5    Filipović D.     1:40,4  
5. DANCER                            59       Krstić G.         1:40,8  
6. COUNT DE GRANDE          54       Mešetović G.  1:41,9  
7. KASPER SRNIN                 53       Konkolj M.      1:42,6  
8. FABULOUS MISS              60       Milojević Mi.    1:43,2  
9.SWING DE IOS                  56       Moskov I.       1:43,7 
sigurno:3 - 1,5 - 1,5 - 2,5 - 7 - 4 - 3,5 - 3
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000

2013

 

4     "Delta Generali osiguranje-Uskršnja trka" (K-I)                   1600m

1. IVO DŽIMA                        61       Filipović D.     1:37,4  
(Seattle Sur-Irrevocable) Št."Antilop"                            Dudić S.
2. KID FRST                          61       Vujković T.      1:37,7  
3. MAKSIMA                          59       Mešetović G.  1:37,9  
4. MARTI MISTERIJA            60       Krstić G.         1:38,1  
5. ESPERANZA                     58       Ilić Ž.              1:38,9  
6. STELLA CHE CAMMINI     57       Milojević Mi.    1:39,1  
INDA                                 57       Gnesi C.         1:39,6  
Sigurno: 1,5 - 1 - 1 - 4 - 1 - 3
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000

2013

 

5     Sulke                                                                                                            1500m

1.     TADIJA                                                    3  Živanović D.
2.     LUDVIG VAN GILE                                   2  Vasić Z.
3.     MY BETTY BOOP                                    1  Kostadinović S.
4.     PASTIR                                                   4  Simić Đ.

2013

 

 

2.DAN 21.04

1      "Plamen" (H-II)              4g i st.                                                                           1200m

1. ERIKSON                            55       Mešetović G.  1:10,9  
(Seattle Sur-Ella bella) G.Erić                                    Vučetić R.
2. INDA                                 55       Filipović D.     1:11,3  
3. TEROR                              57       Šašić A.          1:12,0  
4. VIGOR                               56,5    Ilić Ž.              1:12,3  
5. LUNA MILETINA                54,5    Jovanović S.   1:12,7  
Sigurno:2-3,5-1,5-2,5
Premije: 55000; 27500; 16500; 11000
Nisu startovali: TORINICA

2      "Talisman" (K-I)             3g                                                                         1350m

1. KANONADA                        58       Filipović D.     1:22,2  
(Just A Miner-Kopejka) D.Koprić                                Pajić D.
2. LEPO OKO                        59       Ilić Ž.              1:22,4  
3. GRACIAS A LA VIDA         57       Šašić A.          1:22,6  
4. DŽUSTINA                         56       Jovanović S.   1:24,4  
5. AMON JACK                      56       Gnesi C.         1:25,3  
Sigurno:1 1/4-1,5-10-5
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000
Nisu startovali: SEVEN

3      "Galenika Fitofarmacija" (Listed)             4g i st.                                             1350m

1. VATRENA MACA                 58       Šašić A.          1:20,9  
(One Cool Cat-Georgia Venture) Št."Šendeković"                     Šendeković B.
2. ESPERANZA                     54       Jovanović S.   1:20,9  
3. GIPSY DREAM                  60       Gnesi C.         1:21,5  
4. MARTI MISTERIJA            60       Krstić G.         1:21,8  
5. IVO DŽIMA                        61       Filipović D.     1:21,8  
6. MAJOR DULE                    59       Ilić Ž.              1:21,9  
7. LIGHT OF PARIS               57       Mešetović G.  1:22,8  
8. MY IRON                           57       Sakić R.          1:27,8  
Borba: kr.glava-3-2-kratka glava-0,5-5-25
Premije: 75000; 37500; 22500; 15000; 15000

4      "Kubik Plus" (K-III)       3g                                                                           1600m

1. POWER SWORD                 58       Krstić G.         1:38,9  
(Bratimir hun-Princeza surčinska) Št."Princ"                               Vujić V.
2. SPECTAR                          56       Gnesi C.         1:39,3  
3. KAMENA                           56       Mešetović G.  1:39,6  
4. TORENTE                          56,5    Ilić Ž.              1:40,7  
5. EL CLASSICO                   58       Filipović D.     1:40,9  
6. MUDDY GARRY                 56,5    Moskov I.       1:40,9  
7. MAGIC LADY                     55,5    Sakić R.          1:42,6  
8. EDITA BELL                      56       Jovanović S.   1:43,2  
9. SANDOKAN                       57       Šašić A.          1:43,7  
10.FORTUNIĆ                         56,5    Milojević Mi.    1:45,9 
11.MAESTRO                         58       Jovanović M.  1:48,6 
Sigurno:2-1,5-5,5-1-0,5-8,5-3-2,5-11-13,5
Premije: 50000; 25000; 15000; 10000

                                    

 

1.DAN 07.04

1 "Golubarsko društvo Cer"           (K-IV) Utešna 3g         Staza: 1100m

1. DON ORLIĆ                         58       Šašić A.          1:09,7    
(Bratimir Hun-Danisha) M.Sokić                                 Đurđević D.
2. EDITA BELL                         56       Jovanović S.   1:10,4    
3. EL CLASSICO                       58       Filipović D.     1:10,6    
4. MAESTRO                            58       Jovanović M. 1:10,7    
5. SPECTAR                            58       Krstić G.         1:10,8    
6. DŽUSTINA                           56       Ilić Ž.              1:10,9    
Sigurno: 5-1-1/2-1/2-1/2
Premije: 45000; 22500; 13500; 9000
Nisu startovali: PERSIAN CAT

2 "Sport u Podrinju"  (K-IV)                                 Staza: 1100m

1. INDA                                    57,5     Jovanović       1:09,6    
(Seattle Sur-Indira) M.Popović                             Popović M.
2. KARAMELA                         54       Gnesi C.            1:09,6    
3. CHUCK NORIS                      59       Šašić A.          1:09,8    
4. JEHU                                  60       Vujković T.      1:10,2    
5. KASPER SRNIN                     55       Čundić G.(3,5)  1:10,8    
6. FABULOUS MISS                   55       Filipović D.     1:10,9    
Borba:glava-1 1/4-1 3/4-3-1/2
Premije: 4500; 22500; 13500; 9000
Nisu startovali: JESSIE JAMES

3 "Veterinarska stanica Šabac"      (K-I)               Staza: 1300m

1. RUSIJA                                 59       Filipović D.     1:22,6    
(Honoured Guest-River Song Yug) Št."Tešić"                              Kolar M.
2. LEPO OKO                           61       Ilić Ž.              1:22,7    
3. SEVEN                                57       Sakić R. (2)     1:24,8    
4. LUSIAN BOLT                       58       Jovanović M.     1:24,9    
5. MODENA ENERGIE                58       Šašić A.          1:26,1    
Borba: 1/2-10-vrat - 6
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000

4 "Koni Ajlend - Prolećna trka"           (H-I) 4g i st.                             Staza: 1200m

1. VATRENA MACA                    58       Šašić A.          1:15,1    
(One Cool Cat-Georgia Venture) Št."Šendeković"                     Šendeković B.
2. NAUGHTY JACK                   57,5     Filipović D.     1:15,1    
3. LIBERTY ALEX                     55       Moskov I.           1:15,1    
4. LIGHT OF PARIS                   56       Ilić Ž.              1:17,2   
5. MALA MUNJA                       51,5     Konkolj A.(3,5)     1:17,3    
6. LUNA MILETINA                    52       Jovanović S.   1:17,6    
7. DANCER                             58       Krstić G.         1:20,5    
8. MARTI MISTERIJA                 56       Sakić R. (2)                
Borba:glava-kratka glava-10-vrat-glava-3 - 15
Premije: 60000; 30000; 18000; 12000

5 Sulke 1300m

1     TADIJA
2     IMAN SUR
3     MY BETTY BOOP
4     LUDVIG VAN GILE

 

PROPOZICIJE RTF 56KB :: PDF 182KB

2 TRKAČKI DAN 21. april  2013   nedelja

1 TRKA      (Listed) 1350m
Za sva grla od 4 god. i st. Teret 58 kg.
Pobednici Grup trka nose 4 kg. vise.
Pobednici Listed trka nose 3 kg vise.
Plasirani u Grup i Listed nose 2 kg. vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa 1 kg. vise.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 150.000 (I-75.000 II-37.500 III-22.500 IV-15.000)

2 TRKA ( Kategorija I ) 1350m
Za sva grla od 3 god. Teret 58 kg.
Pobednici Grup1 trka 4 kg. vise.
Pobednici Grup2 trka 3 kg. vise.
Pobednici Grup3 i Listed trka nose 2 kg. vise.
Plasirani u Grup i Listed i pobednici Kategorije i Handikapa nose 1 kg. vise.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

3 TRKA   ( Kategorija III ) 1600m
Za sva grla od 3 god. bez pobede.Teret 58 kg.
Plasirana grla u Grup i Listed trkama nemaju pravo starta.Grla bez plasmana nose 2 kg manje.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

4 TRKA Handikap II 1200m
Za sva grla od 4 god. i st.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA                1400m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

3 TRKAČKI DAN 5. MAJ 2013 Uskrsnje trke  nedelja

1 TRKA – DŽOKEJ KLUB – (Listed) 1350m
Za sva grla od 3 god. Teret 58 kg.
Pobednici Grup i Listed nose 3 kg. vise.
Plasirani u Grup i Listed 2 kg. vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa 1 kg. vise.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 150.000 (I-75.000 II-37.500 III-22.500 IV-15.000)

2 TRKA Uskrsnja trka  Kategorija I  1600m
Za sva grla od 4 god. i st. Teret 58 kg.
Za svaku Grup I Listed pobedu grla nose 3 kg vise..
Za svaki plasma u Grup i Listed nose 2 kg. vise.
Za svaku pobedu u Kategorije i Handikapa 1 kg. vise.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

3 TRKA (Kategorija III) 1000m
Za sva grla od 2 godine. Teret 58 kg.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

4 TRKA (Handikap III) 1600m

Za sva grla od 3 god I st.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA          1500m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

4 TRKAČKI DAN 19. MAJ 2013 NEDELJA


1 TRKA `Šabacki TRIAL STAKES`` (Grup3) 1600m
Za sva grla od 3 god. Teret 58 kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

2 TRKA (Handikap I ) 1700m
Za sva grla od 4 god. i st. Teret
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

3 TRKA  "BOOKISH"  (Grup 3)  1200m 
Za sva grla od 3 god. i st. Teret 3 god. 53 kg. 4 god i st. 60 kg.
Pobednici Grup i Listed nose 3 kg. vise.
Plasirani u Grup i Listed 2 kg. vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa 1 kg. vise.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)
                   
4 TRKA Utesna trka (Kategorija IV) 1100m
Za sva grla od 2 god bez pobede . Teret 58 kg.
Premije: 90.000 (I-45.000 II-22.500 III-13.500 IV-9.000)

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA           1500m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)


5 TRKAČKI DAN 2. JUN 2013 nedelja


1 TRKA ``Memorijal Srećka Marića`` (grup 3) 1700m
Za sva grla od 4 god. i st. oždrebljena u Srbiji Teret 58 kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

2 TRKA (Kategorija II) 1800m
Za sva grla od 3 god. Teret 58 kg.
Pobednici Grup i Listed nose 3 kg vise.
Plasirani u Grup i Listed nose 2 kg. vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa 1 kg. vise.
Grla bez plasmana nose 2 kg. manje.
Premije: 110.000 (I-55.000 II-27.500 III-16.500 IV-11.000)

3 TRKA (Handikap I) 1350m

Za sva grla od 3 god. i st.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

4 TRKA  (Kategorija III) 1200m

Za sva grla od 2 god. Teret 58 kg.
Pobednici za svaku pobedu nose po 2 kg vise.
Grla bez plasmana nose 2 kg manje.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA    1600m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

6 TRKAČKI DAN 15. JUN  2013  subota

1 TRKA Memorijal Stefana Paunovic  (Listed) 2000m
Za sva grla od 3 godine   Teret 58kg.
Pobednici Grup1 nose 4 kg. vise.
Pobednici Grup2 nose 3 kg. vise.
Pobednici Grup3 i Listed nose 2 kg. vise.
Plasirani u Grup i Listed i pobednici Kategorije i Handikapa 1 kg. vise.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 150.000 (I-75.000 II-37.500 III-22.500 IV-15.000)

2 TRKA (Kategorija I) 2000m
Za sva grla od  4god. i st.   Teret. 58 kg.
Pobednici Grup i Listed trka nemaju pravo starta.
Plasirani u Grup i Listed i Pobednici Kategorije i Handikapa nose 2 kg. vise.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

3 TRKA ( Kategorija II ) 1200m
Za sva grla od 2 god. Teret 58 kg.
Pobednici Kategorije i Handikapa nose 2 kg. vise za svaku pobedu.
Grla bez plasmana nose 2 kg. manje.
Premije: 110.000 (I-55.000 II-27.500 III-16.500 IV-11.000)

4 TRKA Utesna trka ( Kategorija IV) 1350m
Za sva grla od 3 god. i st. bez pobede u 2012 i 2013 godini.  3 god. 55 kg. 4 god. i st. 62 kg.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 90.000 (I-45.000 II-22.500 III-13.500 IV-9.000)

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA             1600m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

7 TRKAČKI DAN 6. JUL 2013 subota

1 TRKA ``Memorijal Luke Lazarevića`` (Grup3) 1200m
Za sva grla od 2 god. Teret 58 kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

2 TRKA `` Ivandan`` (Listed) 2000m

Za sva grla od 4 god. i st. Teret 58 kg.
Premije: 150.000 (I-75.000 II-37.500 III-22.500 IV-15.000)

3 TRKA ( Kategorija I) 1600m
Za sva zenska grla od 3 god. i st. 3 god. 56,5 kg. 4 god. i st. 62 kg.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

4 TRKA (Handikap III) 1350m

Za sva grla od 3 god. i st.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)   

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA          1700m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

SABACKA KONJICKA SVECANOST 20 I 21. JUL 2013 SUBOTA-NEDELJA( POKROVITELJ OPSTINA SABAC)
*Galopske trke
*Preponska utakmica
*Viseboj
*Parada zaprega
*......

 

8 TRKAČKI DAN 20. JUL 2013 SUBOTA

1. TRKA "OMICE I ŽDREPCI" (GRUP 3) 2000m
Za sva zenska i muska grla od 3 godine. Teret 58kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

2.TRKA ŽENSKA MILJA (grup 3) 1609m
Za sva zenska grla od 3 god I st. 3 god 53,5kg 4 god I st 60 kg
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

3 TRKA UTESNA TRKA (Kategorija III) 1000m
Za sva grla od 2 god bez pobede I plasmana teret 58 kg
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)  

4 TRKA UTESNA TRKA ( Kategorija IV) 1300m
Za sva grla od 3 god. i st. Bez pobede u 2013.-oj god. 3 god. 56,5 kg. 4 god. i st. 62
Plasirani u Grup i Listed nemaju pravo starta.
Premije: 90.000 (I-45.000 II-22.500 III-13.500 IV-9.000)

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA              1800m

Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

9. TRKAČKI DAN 21. JUL 2013. NEDELJA

1 TRKA "Memorijal Kralja Aleksandra" (Grup1) 2400m
Za sva grla od 3 god. i st. 3 god. 54,5 kg. 4 god. i st. 62 kg.
Premije: 1.000.000 (I-500.000 II-250.000 III-150.000 IV-100.000)

2 TRKA DVOGODAČKA (GRUP 3 ) 1350m
Za sva grla od 2 god. Teret 58 kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

3 TRKA ``Super Sprint`` (Grup 3) 1000m
Za sva grla od 3 god. i st. 3 god. 57,5 kg. 4 god. i st. 62 kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

4 TRKA ``Šabacka Milja`` ( Grup 3) 1609m
Za sva grla od 3 god i st. 3 god. 55,5 kg. 4 god. i st. 62 kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

5 TRKA Handikap II) 1350m
Za sva grla od 3 god i st.
Premije: 110.000 (I-55.000 II-27.500 III-16.500 IV-11.000)

10 TRKAČKI DAN 11. AVGUST 2013 NEDELJA

1 TRKA ``Memorijal Miomire Minje Knezević`` (Grup3) 1350m
Za sva grla od 2 god. Teret 58 kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

2 TRKA ( Kategorija II) 2000m
Za sva grla od 3 god. i st. 3 god. 56,5 4god. i st. god. 62 kg.
Pobednici Grup trka nose 3 kg. vise.
Plasirani u Grup i Listed trka nose 2 kg vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa nose 1 kg. vise.
Grla bez plasmana nose 2 kg. manje.
Premije: 110.000 (I-55.000 II-27.500 III-16.500 IV-11.000)

3 TRKA UTESNA TRKA ( Kategorija III) 1800m

Za sva grla od 3 god. i st. bez pobede u 2013god. 3 god. 56,5 kg. 4 god. i st. 62 kg.
Plasirani u Grup i Listed nemaju pravo starta.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

4 TRKA (Handikap III) 1350m

Za sva grla od 3 god. i st.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA                1800m

Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

11. TRKAČKI DAN 25. AVGUST 2013 NEDELJA (690.000)

1 TRKA ``Šabacki Derby`` (Grup1) 2400m
Za sva grla od 3 god. Teret 58kg.
Premije: 400.000 (I-200.000 II-100.000 III-60.000 IV-40.000)

2 TRKA (Kategorija I ) 1800m
Za sva grla od 4 god. i st. Teret 58 kg.
Pobednici Grup i Listed trka nemaju pravo starta.
Plasirani u Grup i Listed nose 3 kg. vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa nose 1 kg. vise.
Grla bez plasmana nose 2 kg. manje.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

3 TRKA (Handikap I) 1200m
Za sva grla od 3 god i st.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

4 TRKA (Kategorija I) 1600m
Za sva grla od 2 god. Teret 57 kg.
Pobednici grup i Listed trka nose 3 kg. vise.
Plasirani u Grup i Listed Nose 2 kg. vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa nose 1 kg. vise.
Grla bez plasmana nose 2 kg. manje.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA      2000m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

12 TRKAČKI DAN 21.SEPTEMBAR 2013 . subota

1 TRKA ‘’GRADA ŠAPCA” (GRUP 1) 2000m
Za sva grla od 3 god i st. Teret. 3 god 56,5kg. 4 god i st. 62kg.
Premije: 500.000 (I-250.000 II-125.000 III-75.000 IV-50.000)

2 TRKA (Handikap II) 1800m
Za sva grla od 3 god i st.
Premije: 110.000 (I-55.000 II-27.500 III-16.500 IV-11.000)

3 TRKA (Kategorija III) 1600m
Za sva grla od 2 godine Teret. 57kg.
Pobednici Grup i Listed trka nose 3 kg vise.
Plasirani u Grup i listed nose 2 kg vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa nose 1 kg vise.
Grla bez plasmana nose 2 kg manje.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

4 TRKA UTESNA TRKA (Kategorija IV) 1300m

Za sva grla od 2 godine bez pobede. Teret. 58 kg.
Plasirani u Grup i Listed nemaju pravo starta.
Premije: 90.000 (I-45.000 II-22.500 III-13.500 IV-9.000

5 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA            2400m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

13 TRKAČKI DAN 27. OKTOBAR 2013. nedelja

1 TRKA ``Čivija Cup`` (Listed) 2200m
Za sva grla od 3 god. i st. 3 god. 57,5 kg. 4 god. i st. 62 kg.
Premije: 150.000 (I-75.000 II-37.500 III-22.500 IV-15.000)

2 TRKA DVOGODAČKI KUP (Grup 3) 1600m

Za sva grla od 2 god. Teret 58 kg.
Premije: 200.000 (I-100.000 II-50.000 III-30.000 IV-20.000)

3 TRKA  (Kategorija I) 1200m
Za sva grla od 3 god. i st. Teret 3 god. 57 kg. 4 god i st. 60 kg.
Pobednici Grup i Listed nose 3 kg. vise.
Plasirani u Grup i Listed 2 kg. vise.
Pobednici Kategorije i Handikapa 1 kg. vise.
Grla bez plasmana 2 kg. manje.
Premije: 120.000 (I-60.000 II-30.000 III-18.000 IV-12.000)

4 TRKA  Oprostajni Handikap  (Handikap III) 1600m
Za sva grla od 3 god. i st.
Premije: 100.000 (I-50.000 II-25.000 III-15.000 IV-10.000)

5 TRKA UTESNA TRKA (Kategorija IV) 1200m
Za sva grla od 2 god. Teret 58 kg.
Plasirani u Grup i Listed trkama nemaju pravo starta.
Premije: 90.000 (I-45.000 II-22.500 III-13.500 IV-9.000)

6 TRKA GALOPSKA TRKA U SULKAMA               2000 m
Premije : 60.000 (I-30.000 II-15.000 III-10.000 IV-5.000)

 

PREDLOG KALENDARA

13 TRKAČKIH DANA 7.APRIL - 20.OKTOBAR

01 - 07.04 nedelja / "Prolećna trka"

02 - 21.04 nedelja

03 - 05.05 nedelja / Uskrs

04 - 18.05 subota

05 - 02.06 nedelja / "Memorijal Srećka Marića"

06 - 16.06 nedelja / "Memorijal Stefana Paunovića"

07 - 07.07 nedelja / "Memorijal Luke Lazarevića"

08 - 20.07 subota / "Omice i ždrepci"

09 - 21.07 nedelja / "Memorijal Kralja Aleksandra"

10 - 11.08 nedelja / "Memorijal Minje Knežević"

11 - 25.08 nedelja / "Šabački derbi"

12 - 21.09 subota / "Grad Šabac"

13 - 20.10 nedelja / Zatvaranje sezone

 

 

legend blue 11s jordan 6 black infrared beats by dre cheap black infrared 6s history of jordan 6s history of jordan 6s legend blue 11s legend blue 11s louis vuitton outlet Lebron 11 louis vuitton outlet legend blue 11s louis vuitton outlet beats by dre cheap jordan 11 legend blue beats by dre cheap Lebron 11 cheap jordan shoes legend blue 11s kate spade outlet black infrared 6s legend blue 11s louis vuitton outlet jordan 11 legend blue michael kors outlet cheap jordans jordan 6 black infrared legend blue 11s jordan 11 legend blue kate spade outlet michael kors outlet kate spade outlet jordan 6 sport blue louis vuitton outlet sport blue 3s michael kors outlet Lebron 11 coach factory outlet Lebron 12 Louis Vuitton Outlet wolf grey 3s sport blue 3s Wolf Grey 3s foamposites shooting stars coach factory online michael kors outlet lebron 12 lebron 12 louis vuitton outlet louis vuitton outlet